O nas

Od zawsze

Niezwykłe chwile

W Województwie kujawsko-pomorskim, tuż przy trasie głównej z Włocławka do Lipna znajdą Państwo uroczy, zabytkowy obiekt pod nazwą „Pałacyk Gozdawa”. Ten prawie stuletni klasycystyczny budynek, otoczony jest 1,5 ha parkiem wraz z zarybionym stawem. „Pałacyk Gozdawa” to wymarzone miejsce na organizację takich uroczystości jak: wesela, komunie, chrzciny, bale noworoczne, przyjęcia i bankiety okolicznościowe, a także konferencje, szkolenia i wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe.

Niezapomniane wrażenia

Wyśmienite smaki

Posiadamy dwie sale, w tym jedna rozbudowana i powiększona na potrzeby organizacji przyjęć weselnych do 130 osób. Ogród przy Pałacyku, to także wspaniała możliwość na organizację wymarzonej uroczystości weselnej w stylu amerykańskim, w eleganckim namiocie bankietowym.

Cudowna uroczystość

Z największą starannością zatroszczymy się o spełnienie oczekiwań naszych Gości

Wyjątkowy dzień

Bal na sto par...

Szef kuchni zaproponuje Państwu menu na każdą okazję zgodnie z życzeniami i kulinarnymi gustami. Pary Młode wybierające Pałacyk Gozdawa na organizację najpiękniejszej uroczystości w swoim życiu, mogą liczyć na fachową pomoc począwszy od wyboru kreacji, poprzez oprawę muzyczną , fotograficzną, dekorację oraz limuzynę. Młoda Para będzie miała także możliwość spędzenia nocy poślubnej w romantycznym pokoju.

Dziecięce zabawy

Dla każdego coś miłego

Uroczy park wokół Pałacyku wraz z zarybionym stawem, to wymarzone miejsce na biesiady, grille i pikniki.
Dla najmłodszych uczestników uroczystości przygotowaliśmy mini plac zabaw, współpracujemy również z animatorami zabaw, którzy w sposób rewelacyjny i wysoce profesjonalny zorganizują czas Państwa pociechom.

Spójrz jak się bawią Goście na wyjątkowych, pełnych smaków eventach

Wyjątkowa obsługa

Dla wyjątkowych gości

Świeża kuchnia

Tradycja i smak

Rozkosz podniebienia

Serdeczna atmosfera

Wspaniały klimat

Unikalność potraw

Cokolwiek planujesz, zadbamy o każdy szczegół

Restauracja czynna od wtorku do niedzieli
w godzinach od 9.00 do 18.00
Imprezy okolicznościowe sobota, niedziela

Dołącz do nas